Naujienos

Kauno šilas Proto industrijos kanale. Susipažinkime

Erikas Viršilas ir Proto indsutrijos komanda svečiavosi mūsų gamybos padalinyje Rietave. Laidoje Kauno šilas direktorius, Vytautas Adomavičius, papasakos nuo kokios idėjos užgimė putplasčio gamyba Lietuvoje, pamatysite kaip gaminami putplasčio gaminiai, kurių net 98 proc. sudaro oras!

“Kauno šilas” komentaras apie polistireninio putplasčio gamybos rinką.

Šiemet statybos projektams mušant naujus rekordus, kalbama apie įvairių statybinių medžiagų ir žaliavų stygių. Kokia situacija polistireninio putplasčio gamybos rinkoje? Paklausykite UAB “Kauno šilas” direktoriaus Vytauto Adomavičiaus komentaro TV3 laidai “5 žvaigždučių būstas”.

Gamyboje pradedame naudoti žaliąją energiją

Esame atsakinga įmonė, todėl, didindami savo veiklos efektyvumą, pasirūpinome ir konkrečiu indėliu kaip tausoti planetos išteklius – įsirengėme saulės elektrinę, kuri užtikrins didelę dalį įmonės elektros energijos poreikių.

Top įmonė

UAB „Kauno šilas“ pripažinta viena iš Top įmonių Lietuvoje 2020 m. Rekvizitai.lt apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip stabilias ir perspektyvias.

Pamato sistema – Šiloporas geo

Gamintojai nuolat ieško kompromisų tarp rinkos diktuojamų poreikių ir techninių galimybių juos įgyvendinti. Vienas naujausių UAB „Kauno šilas“ produktų – pamatų sistema, kurią galima įrengti dvigubai greičiau nei standartinius pamatus. 

Pilksvasis polistireninis putplastis - neoporas

Pilkšvasis polisterininis putplastis yra tobulesnė tradicinio baltojo polistireninio putplasčio atmaina. Nuo tradicinio baltojo jis jokiomis savybėmis, išskyrus mažesnį šilumos laidumą, nesiskiria. Geresnį izoliacinį poveikį jau nedidelių tankių srityje laiduoja į medžiagą įterpti infraraudonieji absorbikliai ir reflektoriai. Šie priedai taip pat lemia pilkšvą šio polistireninio putplasčio spalvą.

Kad šiltinimas putplasčiu būtų efektyvus

Termoizoliaciniai polistireninio putplasčio lakštai – viena iš efektyviausių, populiariausių ir ne pačių brangiausių šiltinimo medžiagų. Kaip šiltinti, kad investicija atsipirktų ir po kelių metų netektų to daryti iš naujo? Kokios dažniausiai padaromos klaidos, kokie yra pagrindiniai fasadų šiltinimo polistireniniu putplasčiu principai?

Angokraščių šiltinimas polistireniniu putplasčiu

Vieni skaičiuoja, kad šilumos nuostoliai per lango ir konstruktyvo jungties siūlę yra penkiskart didesni nei per konstruktyvą, kiti – kad šie nuostoliai sudaro apie 30 proc. visų pastato šilumos nuostolių. Faktas tas, kad šilumos nuostoliai angkraščiuose yra nemenki. Kaip juos sumažinti šiltinant sienas ?

Termoizoliacinės medžiagos ir šiluminė varža

Termoizoliacinės medžiagos ir gaminiai užima ypatingą vietą tarp statybinių medžiagų. Jos daro įtaką praktiškai visiems statybų aspektams – nuo kokybės, kainos iki pastatų ir statinių eksploatacinių išlaidų.

Patalpos šiltinimas polistireniniu putplasčiu iš vidaus

Šiandien labai retai pamatysi gyvenamąjį būstą su senais langai, daug gamybinių pastatų taip pat pirmiausiai pasikeičia langus. Ne visada įvertinama, kad daug šilumos prarandama per sienas. Daugumos sovietmečiu statytų pastatų ar gelžbetoninių konstrukcijų sienos turi itin mažas šilumos izoliacijos savybes.

Cokolio apšiltinimas ir hidroizoliacija

Kaip  pastato cokolį veikia drėgmė, kaip įrengti cokolį, kad jis netaptų drėgmės ir šalčio keliu į pastatą ? Pastatų stebėjimai rodo, kad eksploatuojant pastatą daugiausia defektų yra cokoliuose bei žemėje įgilintose konstrukcijose. Atsirandantys defektai daugiausia susiję su drėgmės poveikiu.